Legal Notice

General Information

Name and Address
Telif hakları ile ilgili olarak, “TÜRKİYE RADYO TELEVİZYON KURUMU BAŞKANLIĞI” ve “Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı” tarafından alınan bilgiler doğrultusunda karasal ve uydu üzerinden şifresiz olarak yayınlanan televizyon kanalları ile ilgili olarak; Web Tv koşullarına göre bu yayınları kendi alt yapımız ve Tv Kanallarının embed kodları ile ücretsiz bir şekilde sitemiz üzerinden ziyaretçilerimize her hangi bir kurumdan veya kanaldan izin alınmadan verilebileceği belirtilmiştir. Ayrıca söz konusu yayınların üzerinde herhangi bir oynama yapmadan doğrudan verilebileceği ve ek olarak “FTA yani Free To Air” yayınlarda “Europe Broadcast Union’a” göre yayınlar kayıt edilmeden, yayında oynama yapılmadan direkt olarak verildiğinde yayıncı kanal hiçbir şekilde hak talep edememektedir. hasbahcaiptv.com adresinde bulunan yayınlar üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmadan doğrudan link aktarımı gerçekleştirilmektedir.

Bununla ilgili olarak http://www.tk.gov.tr/ vehttp://www.rtuk.org.tr/ üzerinden iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Yapılan yayınların sorumluluğu tamamen yayını veren kuruluşlara aittir. Logo ve yayın hakları yapımcısına aittir.

Bu konu hakkında talepte bulunmak isteyen kullanıcı veya yapımcılar hasbahca@msn.com adresinden tarafımıza ulaşabilirler. Şayet Telif haklarının ihlal edildiği bir durum görürseniz. Bildirimde bulunun ve kaldıralım.


Forumda yazılan yazılar ve içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.
Yazıların içeriklerinden ve paylaşımlarından yayıncı sorumludur.
Email Address
hasbahca@msn.com